Novinky
O nás
Náš pes
Naše feny
Štěňátka
Galerie
Kontakt
Odkazy
Vzkazy

Vítejte - Welcome
Chovatelská stanice
FCI Kennel

west highland
white terrier


                    ŠTĚŇATA

 
 
OTEC : Perry Mateus Blataj CZ
Highland Hunter Westicon
Highland Hunter Westicon

C.I.B. - interchampion Grand Champion CZ Grand Champion SK Champion CZ Champion SK Champion PL Champion KCHT CZ Champion SKCHTaF SK Champion KCHMPP Junior Champion CZ Junior Champion SK Junior Champion PL Junior Champion KCHT CZ CACA AT CAC HU 1 x BOB 11 x BOS 4 x CACIB 6 x Res. CACIB 2 x Krajský vítěz 2 x Národní vítěz
Vyšetření CMO-O

 
 
 

MATKA: Noemi Krásný sen CZ
Noemi Krásný sen
Noemi Krásný sen

CAJC,BOJ,CAC,CWC,VT,KV,CAC,res.
CACIB,CACIB,BOB, res.BIS Mladá fena

Velkým koníčkem a prvořadým zájmem naší chovatelské stanice je odchov zdravých a kvalitních štěňátek pouze s PP. Fence i štěňátkům je věnována maximální celodenní péče. Velmi si zakládáme na čistotu prostředí, ve kterém jsou štěňátka odchována. Všichni pejsci mají u nás k dispozici celý dům s velkou zahradou. V době jejich růstu přivykáme štěňátka na různé zvuky a podněty, které jsou v běžné domácnosti. Do nových domovů odcházejí nejdříve v 8 týdnech a jsou řádně očkovaná, několikrát odčervená, tetovaná nebo čipovaná.

Nový majitel si sebou kromě štěňátka odnáší:
- očkovací průkaz
- pp - průkaz původu (rodokmen)
- kupní smlouvu nebo protokol o převzetí štěněte
- veškeré instrukce s péčí a stravovacími návyky u chovatele
- granulky na první dny
- přihlášku do klubu KCHT
- chovatelský balíčekV případě zajmu nového majitele o vystavování nabízím pomoc ohledně předvedení pejska nebo úpravy. Pokud si noví majitelé neví rady , kde upravit pejska, mohou chodit ke mě nebo se budu snažit doporučit chovatele , kteří se trimování věnují v místě jejich bydlište.


© fefi design 2007
fefi.wz.cz